brusné oleje - Interspark Praha spol. s r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

brusné oleje

Brusné oleje od firmy Oelhed Gmbh poskytují při broušení významné výhody mezi které patří především rychlost obrábění s nižším opotřebením brusných kotoučů, lepší kvalita obráběného povrchu a v neposlední řadě dlouhá životnost, nízká pěnivost a s tím spojená bezproblémovost filtrování. Stejně jako je tomu u ostatních výrobků Oelheld i brusné oleje neobsahují těžké kovy ani aromatické uhlovodíky a díky tomu jsou bez zápachu a zdravotně nezávadné.

SintoGrind TTK je High - Tech brusným olejem pro SHPG (Super High Performance Grinding) tj. moderní super vysokovýkonné broušení.

DiaGrind TTK je řadou třech špičkových brusných olejů určených pro HPG (High Performance Grinding) tj. moderní CNC vysokovýkonné broušení.

DiaGrind HSS je brusný olej pro vysokovýkonné technologie broušení (HPG - High Performance Grinding) a je určený pro broušení nástrojových a rychlořezných ocelí i při broušení do plna.

DiaGrind 535 je řadou třech speciálních brusných a řezných olejů vyvinutých pro nejnáročnější technologie od broušení ozubení a závitů až po odvalovací frézování a obrážení ozubení, protahování drážek a profilů.

IonoGrind je unikátní kombinací brusného oleje a současně dielektrika pro EDM obrábění na strojích Vollmer a Walter.

DiaMond je řadou pěti brusných olejů pro jemné broušení a superfinišování.

ToolGrind T 600 je standardní minerální brusný olej pro HPG .

FlexiOil je skupina tří specielně vyvinutých lapovacích olejů s rozptýlenými zrny pro jednostranné i vícestranné lapování. Jsou vhodné pro použití při lapování lehkých a neželezných kovů, oceli, litiny, karbidu wolframu, skla, keramiky i plastů.

SintoGrind SI je High-Tech brusný olej určený specielně pro broušení skla a technické keramiky.

Brusné oleje Oelheld jsou speciálně odzkoušené v praxi u následujících firem


Nejdůležitějším činitelem pro dokonalý výsledek je volba správného brusného oleje pro konkrétní způsob broušení. Jsme připraveni Vám pomoci s výběrem optimálního řešení.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky