dielektrikum - Interspark Praha spol. s r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

dielektrikum

Dielektrika od firmy Oelheld se vyznačují schopností zvyšovat úběrový výkon a přitom snižovat opotřebení elektrody. Dalšími výhodami je lepší kvalita obrobeného povrchu, bezproblémové filtrování a dlouhá životnost dielektrika. Neocenitelná výhoda je, že firma Oelheld dbá na zdraví uživatelů a proto dielektrika Oelheld neobsahují aromáty a díky tomu jsou bez zápachu, netoxické a výrazně zlepšují hygienu na pracovišti.

Plně syntetická High-Tech dielektrika pro maximální úběrové výkony tvoří řada dielektrik IonoPlus. Jako jediná dielektrika obsahují unikátní satelitní elektrody, díky kterým zvyšují oproti základní řadě dielektrik IME o 20% úběrový výkon, přispívají k menšímu opotřebení elektrod a zaručují vynikající kvalitu obrobeného povrchu díky lepším lešticím vlastnostem.

IonoPlus IME-MH je základním univerzálním dielektrikem jak pro hrubovací operace, tak pro dokončování i leštění.

IonoPlus IME-GL je dielektrikum určené pro největší výkony a velké vybíjecí proudy při hloubení zápustek a velkých dutin.

IonoPlus IME-ET je nízkoviskozitní dielektrikum doporučeno přímo pro erodování nástrojů s břity osazenými polykrystaly PKD a PKB rotující elektrodou a pro použití na hloubičkách při mikroerodování a při operacích s obtížným výplachem.

EcoSpark 105 je ekonomická varianta kvalitních dielektrik. Jedná se o dielektrikem vyrobené z vysoce čistých minerálních olejů.

IonoFil je dielektrikum specielně navržené pro drátové řezání slinutých karbidů.

IonoVit S je vysokovýkonné dielektrikum specielně pro rychlé a přesné EDM vrtání vyvinuté pro letecký průmysl. Vhodné u pro vrtání do slitin hliníku.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky