Hydraulicke oleje - Interspark Praha spol. s r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Hydraulicke oleje

EvoFluid HLP 2-15 je řada hydraulických olejů pro vysokotlaké hydraulické systémy a jsou vhodné pro mazání vysokorychlostních vřeten v obráběcích strojích.

EvoFluid HLP 22-100 je řada hydraulických olejů pro vysokotlaké hydraulické systémy. Lze je také používat jako strojní oleje pro mazání ložisek nebo ozubených kol například kompresorů.

EvoFluid HLP 150-460 je řada olejů pro mazání motorů, kluzných a valivých ložisek nebo ozubených kol. Jsou vhodné také jako univerzální hydraulické oleje do vysokotlakých systémů.

EvoFluid HLPD  je skupina specielních hydraulických olejů zabraňujících usazování nečistot a rozpouštějících již vytvořené usazeniny.

EvoFluid HVLP je skupina olejů s vysokým viskozitním indexem určené pro hydraulické systémy pracující s vysokými tlaky při velkém teplotním rozsahu.

EvoFluid HLP-PAO je skupina syntetických olejů s vynikajícími viskozitními vlastnostmi určené pro hydraulické systémy pracující s vysokými tlaky při velkém teplotním rozsahu.


EvoFluid PE-B je skupina biologicky rozložitelných kapalin s vynikajícími viskozitními vlastnostmi v širokém teplotním pásmu již od velmi nízkých teplot. Jsou odolné proti stárnutí.

HiPure HLPD 68 je vysoce čistý speciální hydraulický olej se zvýšenými kluznými vlastnostmi zaručující snížení opotřebení a výbornými antikorozními účinky.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky