Vodou ředitelné chladicí a řezné kapaliny - Interspark Praha spol. s r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Vodou ředitelné chladicí a řezné kapaliny

Produkty AquaTec je řada osmi vodou ředitelných koncentrátů pro přípravu řezných a chladicích emulzí. Zajišťují kvalitnější povrch obrobků, prodlužují životnost nástrojů a účinně chrání před korozí. Mají velmi dobré chladicí a oplachovací účinky, mají velmi nízkou pěnivost a dobrou filtrovatelnost. Díky své dlouhé životnosti snižuje nároky na údržbu chladicí soustavy. Vhodnost použití jednotlivých typů je následující.

AquaTec 1548 je vodou ředitelný koncentrát pro přípravu chladících emulzí s obsahem oleje pro běžné způsoby obrábění barevných kovů, jako je mosaz a další slitiny mědi, všechny železné a neželezné materiály.

AquaTec 1550 je vodou ředitelný koncentrát pro přípravu chladících emulzí s obsahem oleje pro všechny způsoby obrábění a tváření hliníkových slitin a ocelí.

AquaTec 3001 je vodou ředitelný koncentrát bez obsahu oleje pro broušení a frézování oceli, všech železných a neželezných materiálů
a karbidu wolframu.

AquaTec 5001 je vodou ředitelný koncentrát bez obsahu oleje k přípravě chladicích kapalin pro broušení slinutých karbidů.

AquaTec 7000 je vodou ředitelný koncentrát bez obsahu oleje k přípravě chladicích kapalin pro broušení ocelí a litin.

AquaTec 7520 je vodou ředitelný koncentrát pro přípravu chladících a řezných emulzí s obsahem oleje určený pro běžné způsoby obrábění oceli, litiny a hliníkových slitin.

AquaTec 7539 je vodou ředitelný koncentrát pro přípravu chladících a řezných emulzí s obsahem oleje určený pro všechny způsoby obrábění s definovanou geometrií břitu ocelí, nerezových ocelí, litiny a hliníkových slitin.

AquaTec 7560 je vodou ředitelný koncentrát pro přípravu chladících a řezných emulzí s obsahem oleje určený pro všechny způsoby obrábění s definovanou geometrií břitu a tváření ocelí, nerezových ocelí, litiny a hliníkových slitin.

RotoRol PRO 6204 S doplňuje skupinu vodou ředitelných řezných kapalin bez obsahu oleje a je vhodný pro broušení všech druhů ocelí, neželezných materiálů a litiny.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky